Новини

АТ «Укрзалізниця» запускає інформаційний канал, на якому буде зібрана для вас корисна інформація та ресурси, які допоможуть уберегтись від вірусу COVID-19

Шановні колеги! АТ «Укрзалізниця» запускає інформаційний канал, на якому буде зібрана для вас корисна інформація та ресурси, які допоможуть уберегтись від вірусу COVID-19

Усі залізничники зможуть отримувати актуальну та достовірну інформацію щодо:
- першочергових дій у разі захворювання;
- заходів безпеки, що вживає Товариство для упередження захворювання серед працівників;
- поширення коронавірусу в країні та у світі в цілому.

Глобальні виклики потребують консолідації зусиль та швидкої адаптації і ми впевнені, що АТ «Укрзалізниця» достойно з ними справиться. Бережіть себе, дотримуйтесь правил безпеки в нинішній ситуації, уникайте людяних місць та будьте здорові!

Приєднуйтеся до спільноти АТ "Укрзалізниця" в Viber

 

 

03.06.2019 року - відзначення Міжнародного Дня захисту дітей в філії "РВК" АТ "Укрзалізниця"

Уже традиційно філія «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця» відзначає День захисту дітей проведенням екскурсії по філії для дітей та онуків наших працівників.

До початку екскурсії наших гостей привітала зі святом начальник відділу кадрів Гапон Н.В. Помічник начальника філії з питань охорони праці Гладчук В.О. провів інструктаж з охорони праці.

Розпочалося ознайомлення з відвідування музею філії, де діти змогли доторкнутися до історії підприємства від дня його заснування. Багато цікавих експонатів показала дітям та розповіла про їх історію провідний інженер з підготовки кадрів Богданова Л.Б., а саме основне це те, що на стендах вони побачили фотографії своїх батьків, дідусів, бабусь і навіть прадідів, які творили історію нашої філії.

Після відвідування музею щиро зустріла в своєму кабінеті та привітала дітей зі святом начальник філії Миснік Алла Вікторівна. Вона розповіла дітям наскільки важлива робота їх батьків і що можливо вони теж пов’яжуть своє майбутнє з нашою філією та залізницею. Алла Вікторівна побажала дітям гарно провести час, отримати нові знання про нашу філію під час екскурсії.

Ознайомились діти з роботою різних відділів філії, наші працівники з задоволенням спілкувалися з дітками та відповідали на їхні запитання.

Про виробництво цікаво розповів начальник вагоноремонтного відділення Федонюк О.П. та майстер експериментального цеху Хіхлушко Є.О. Інструктор поїзних бригад Федоришин С.Р. зацікавив наших гостей розповіддю про роботу механіків рефрижераторних секцій, діти були вражені побутовими умовами, які створенні для механіків.

Традиційно екскурсія завершилася святковим, смачним обідом та фотографуванням на згадку. Ми віримо, що такі зустрічі надовго залишаться в пам’яті дітей, які будуть пишатися працею своїх батьків.

 

 

 

06 лютого 2019 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено професіографічну екскурсію на філію «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Українська залізниця» для студентів першого курсу ПВНЗ Товариства сприяння обороні України «Фастівський автомобільно-дорожній технікум»

Мета заходу – відновлення престижу робітничих професій, допомога у проходженні періоду професійної адаптації, можливість оцінити перспективи проходження виробничої практики на філії, працевлаштування після закінчення навчального закладу, професійна орієнтація, сприяння формуванню позитивного іміджу філії та служби зайнятості.

Відкрила захід начальник відділу кадрів Наталія Гапон, яка презентувала філію і ознайомила з програмою екскурсії.

Провідний інженер з підготовки кадрів Людмила Богданова запросила учасників до музею філії, ознайомила з історією та діяльністю, розповіла про багатофункціональну діяльність філії «РВК» АТ «Укрзалізниця.

Ознайомились студенти з роботою цехів, оглянули устаткування та обладнання, поспілкувалися з досвідченими фахівцями, спеціалістами.

Учасникам заходу була надана інформація про вимоги до професій, можливості працевлаштування, підвищення кваліфікації, умови праці, соціальний аспект, оплату праці, перспективи кар’єрного зростання, можливість проходження виробничої практики.

 

 

 

31 січня 2019 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено «День відкритих дверей», який відвідали учні Фастівського НВК «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2»

У заході взяла участь начальник відділу кадрів філії «Рефрижераторна вагонна компанія» АТ «Укрзалізниця» Наталія Гапон, яка презентувала філію, познайомила учнів з її історією, розвитком та діяльністю. Надала детальну інформацію про кількість працюючих, цехи, напрямки роботи, актуальні вакансії, соціальне забезпечення як працюючих, так і ветеранів підприємства, перспективи кар’єрного зростання. Відзначила, що значна увага на філії приділяється дозвіллю та оздоровленню працюючих. Школярам показали слайд-презентацію та фотографії. Важливий момент в процесі вибору професії – на власні очі побачити робочі процеси, умови праці на різних посадах, устаткування, особливості та характер роботи. Наталія Вікторівна запросила школярів на екскурсію до філії «РВК».

 

 

 

У філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» підбито підсумки конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці у 2018 році

Щорічно 28 квітня понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці.

У 2018 році тема Всесвітнього дня охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці: «Захищене і здорове покоління».

З нагоди проведення Всесвітнього дня охорони праці у філії «РВК» відбувся огляд-конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». У конкурсі приймали учаcть діти та внуки працівників нашого підприємства, майбутні залізничники. У своїх малюнках діти відобразили зацікавленість до питань збереження життя та здоров’я працівників та розуміння важливості безпечної праці. Роботи дітей демонструють бездоганні знання правил безпеки під час перебування на залізничних коліях. Авторів гарних малюнків було заохочено цінними подарунками від профспілкового комітету філії.

Малюнки дітей свідчать про активну роботу в пропаганді охорони особистої безпеки серед дітей та школярів та попередженні випадків невиробничого травматизму. Проведення таких заходів наочно демонструє дітям та їх батькам надзвичайну важливість дотримання правил особистої безпеки на об’єктах залізничної інфраструктури.

 

 

 

Висловіть свою думку щодо єдиного порядку виділення путівок на оздоровлення працівників Укрзалізниці!

На початку цього року ПАТ «Укрзалізниця» ініціювало розробку єдиного порядку виділення путівок на оздоровлення та лікування своїх працівників. Необхідність унормування цього процесу обумовлена наступним. Сьогодні усі філії та регіональні філії хоч і інтегровані в Товариство, фактично — як це історично склалось – продовжують застосовувати власні норми щодо розподілу путівок. Ось і виходить, що в одному підрозділі залізничникам компенсують 90% вартості оздоровлення, а в іншому — лише 70%. При цьому відпочивати вони та члени їх родин можуть в одному й тому ж санаторії. Також при розподілі часто діють багато інших суб’єктивних факторів.

Тож правління ПАТ «Укрзалізниця» вирішило забезпечити «соціальну рівність» працівників залізничної компанії. В результаті трудовий колектив ПАТ «Укрзалізниця» має отримати новий ефективний механізм виділення путівок, що буде враховувати інтереси всіх працівників Товариства та профспілок. Основними принципами такого механізму стануть рівність, прозорість, єдність та підзвітність. Але розробляючи нові правила в цій соціально чутливій сфері, важливо врахувати думки працівників компанії, адже саме на максимальне задоволення їх потреб вони й спрямовані.

Запрошуємо працівників ПАТ «Укрзалізниця» взяти участь в обговоренні та зазначити питання, які на Вашу думку, необхідно висвітлити у єдиному порядку виділення путівок на оздоровлення та надсилати свої зауваження і пропозиції на зазначені нижче електронні адреси:

barkova@uz.gov.ua

khmel_v@uz.gov.ua

 

 

 

Ставки плати за використання власних вагонів перевізника ПАТ «Укрзалізниця» (вводяться в дію з 19.02.2018р.)

Відповідно до рішень прийнятих правлінням ПАТ «Укрзалізниця» в межах заходів спрямованих на дерегуляцію послуг з надання вантажних вагонів ПАТ «Укрзалізниця» для перевезення вантажів починаючи з 19.02.2018р. вводяться в дію нові ставки плати за використання власних вагонів ПАТ «Укрзалізниця» в процесі надання послуг з перевезення вантажів та новий порядок визначення плати за перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця».

Починаючи з 19.02.2018 при перевезенні вантажів у власних вантажних вагонах ПАТ «Укрзалізниця» плата за перевезення буде складатися з:

Ставки плати за використання власних вагонів перевізника ПАТ "Укрзалізниця":

Тип вагонів Одиниця виміру Ціна за одиницю без ПДВ, грн. Ціна за одиницю з ПДВ, грн.
Напіввагон 1 вагоно-доба 542,00 650,40
Платформа фітингова 1 вагоно-доба 424,00 508,80
Обкотишовоз 1 вагоно-доба 625,00 750,00
Думпкар 1 вагоно-доба 970,00 1164,00
Цементовоз 1 вагоно-доба 538,00 645,60
Мінераловоз 1 вагоно-доба 645,00 774,00
Зерновоз 1 вагоно-доба 655,00 786,00
Автомобілевоз 1 вагоно-доба 718,00 861,60
Платформа універсальна 1 вагоно-доба 445,00 534,00
Платформа-лісовоз 1 вагоно-доба 402,00 482,40
Цистерна 1 вагоно-доба 539,00 646,80
Критий вагон 1 вагоно-доба 570,00 684,00

На всі послуги та плати нараховується податок на додану вартість відповідно до норм Податкового Кодексу України.

Зміна ставок плат проводиться відповідно до умов Договору.

 

 

Укрзалізниця продемонструвала модернізований вагон для військової варти

10 липня, член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук презентував модернізований вагон для перевезення військової варти. Роботи виконала філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця». На його переобладнання зі службово-технічного рефрижераторного вагона було спрямовано понад 200 тисяч грн. У заході взяли участь представники Міністерства оборони України та заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

Метою модернізації вагона було покращення умов перевезення вартових, які супроводжують військові ешелони. Залізничники виконали роботи відповідно до доручення Уряду.

Службово-технічний рефрижераторний вагон переобладнали на 60%. Тепер у вагоні для варти обладнане спальне купе, караульне приміщення, санвузол та кухня з меблями, кухонним інвентарем і плитою. Усі побутові приміщення взимку опалюватимуться. Система водозабезпечення – аналогічна системі пасажирського вагона. У спецвагоні є душ, умивальник і туалет. Також передбачений сейф для зброї, грати на вікнах та інше відповідно до військового уставу караульної служби.

Член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук повідомив, що залізничники продовжать приймати пропозиції від військових, особливо за результатами поїздок у рейси, коли вагон почне курсувати в складі поїзда. Відгуки та побажання будуть враховані при облаштуванні інших вагонів для військової варти. «Модернізацію вагона Укрзалізниця профінансувала власним коштом. Ми прагнемо, щоб військовим було зручно, для цього створили відповідні умови», - зазначив член правління ПАТ «Укрзалізниця».

Як зазначив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, Укрзалізниця виконала завдання Уряду в стислі терміни, врахувала побажання Міноборони. «Робота проведена якісно та ретельно, головне, щоб військові змогли тривалий час користуватися цим вагоном», - резюмував заступник міністра інфраструктури України.

Представники Міноборони подякували залізничникам за співпрацю. Очікується, що спецвагон у складі поїзда розпочне курсувати вже в серпні.

 

 

01.06.2017 року - Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей в філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» розпочався з хвилюючого приготування всього колективу до зустрічі дітей наших працівників, які завітають до філії в цей день. Готувалися всі, бо прийняти у себе таких «поважних» гостей та провести екскурсію по підприємству це справа кропітка.

До початку екскурсії (все як у дорослому житті) провідним інженером з охорони праці був проведений інструктаж з охорони праці.

Розпочалося ознайомлення з філією з музею де діти змогли доторкнутися до історії підприємства від дня його заснування. Багато цікавих експонатів показала дітям та розповіла про їх історію провідний інженер з підготовки кадрів, а саме основне це те, що на стендах вони побачили фотографії своїх батьків, дідусів, бабусь і навіть прадідів, які творили історію нашого підприємства.

Після відвідування музею щиро зустріла в своєму кабінеті та привітала дітей зі святом начальник філії Миснік Алла Вікторівна. Вона розповіла дітям наскільки важлива робота їх батьків і що можливо вони теж пов’яжуть своє майбутнє з нашою філією. Алла Вікторівна побажала дітям гарно провести час, отримати нові знання про наше підприємство під час екскурсії.

В ході екскурсії по кабінетах апарату філії діти мали змогу ознайомитися з роботою працівників різних напрямків.

Але наша екскурсія на цьому не завершилася. Дітей ознайомили з роботою цехів філії, де про виробництво цікаво розповіли начальник вагоноремонтного відділення, майстри та бригадири цехів

Під час ознайомлення з підприємством діти мали змогу милуватися ландшафтом, який дбайливо створено руками працівників підприємства.

Екскурсія завершилася святковим, смачним обідом та фотографуванням на згадку. Діти в перший день літа отримали чудовий настрій.

 

День захисту дітей в Каховському рефрижераторному відділенні філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця»:

 

 

18.05.2017 року - День Вишиванки

18 травня 2017 року колектив філії «Рефрижераторна вагонна компанія ПАТ «Укрзалізниця» зустрів ранок з піднесеним настроєм з веселими посмішками, в українських вишиванках.

Вже стало доброю традицією в нашому колективі святкувати День вишиванки і кожен рік долучається до цього свята все більше і більше працівників.

В цей день відкривається душа українського народу, трудолюбивого, щирого, творчого. На свято наші колеги вдягли не тільки свої улюблені вишиванки, а й прикрасили свої кабінети яскравими, творчими роботами, перетворивши їх в цей день, на маленькі етнічні музеї.

Скільки нового, цікавого ми дізнаємося в такі свята про свої колег, про їх вподобання про їх захоплення. Все це об’єднує нас у велику родину, дає наснагу на подальшу роботу.

Вишивала мама синіми нитками, -
зацвіли волошки буйно між житами.
Узяла матуся червоненьку нитку, -
запалали маки у пшениці влітку.
Оберіг-сорочку вишила для сина.
Візерунком стали квіти України:
маки та волошки, мальви біля хати.
Долю для дитини вишивала мати.
Шила-вишивали хрестики зелені, -
зашуміло листя на вербі й калині.
Золотилось сонце у розлогій кроні.
Вишивала долю, наче по долоні.
Оберіг-сорочку вишила для сина.
Візерунком стали символи Вкраїни:
і верба, й калина, сонях біля хати
Щастя для дитини вишивала мати.
Білими по білім вишивала ненька,
до ниток вплітала всю любов серденька.
Дрібно гаптувала росяні мережки,
щоб не заростали у дитинство стежки.
Оберіг-сорочку вишила для сина.
Візерунком стала рідна Україна.
Мамину турботу збереже сорочка,
Захистять від лиха хрестиків рядочки.

 

 

Відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (05.05.2017-09.05.2017 року)

5 травня 2017 року напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця», вшановуючи пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни були проведені урочисті збори та святковий концерт для ветеранів війни та працівників філії за участю самодіяльного колективу філії

Ветеранів Другої світової війни привітали та висловили слова щирої подяки начальник філії Миснік Алла Вікторівна, голова Ради ветеранів Пеньковий Олександр Миколайович та голова профспілкового комітету філії Шульга В'ячеслав Володимирович.

До слова був запрошений ветеран війни колишній начальник рефрижераторного поїзда Тимошенко Григорій Ісакович, який розповів присутнім на урочистостях про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму

Завершились урочистості благодійним обідом, який пройшов в доброзичливій, теплій атмосфері. Ветерани війни в душевній розмові поділилися спогадами та особистими переживаннями про ті страшні воєнні літа та про своє життя у післявоєнні роки на нашому підприємстві. На зустрічі сивочолі ветерани, незважаючи на свій поважний вік, заспівали свої улюблені пісні, ще раз довівши нам, що не старіють душею ветерани

09.05.2017 року спільно з місцевими органами влади м. Фастова наш колектив прийняв участь у церемонії покладання квітів до могил полеглим воїнам у Другій світовій війні та воїнам АТО

У довічному боргу наше покоління перед загиблими та ветеранами війни, кому пощастило пройти через страхіття війни і дожити до світлого Дня Перемоги

 

 

 

28.04.2017 року відбувся конкурс дитячого малюнка на тему: «Охорона праці очима дітей»

З нагоди проведення Всесвітнього дня охорони праці, який відзначався 28 квітня 2017 року, в нашій філії «РВК» ПАТ «Укрзалізниця» був проведений конкурс дитячого малюнка на тему: «Охорона праці очима дітей».

Діти працівників нашого підприємства надали організаторам конкурсу дванадцять гарних малюнків, присвячених темі охорони праці та безпеці під час знаходження на залізничних коліях.

Всі юні художники отримали заслужені нагороди та чудові подарунки від профспілкового комітету підприємства.

Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо їм нових творчих успіхів!

 

 

 

19.05.2016 року - День Вишиванки

19 травня 2016 року працівники філії "Рефрижераторна вагонна компанія" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" відзначили "Всесвітній день вишиванки"

Вишиванка01 Вишиванка1 Вишиванка2 Вишиванка3 Вишиванка4 Вишиванка5

Архів новин

16.03.2020р.
АТ «Укрзалізниця» запускає інформаційний канал, на якому буде зібрана для вас корисна інформація та ресурси, які допоможуть уберегтись від вірусу COVID-19
03.06.2019р.
Міжнародний День захисту дітей 2019
06.02.2019р.
Екскурсія для студентів першого курсу ПВНЗ Товариства сприяння обороні України «Фастівський автомобільно-дорожній технікум»
31.01.2019р.
«День відкритих дверей» в Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості
01.03.2018р.
Висловіть свою думку щодо єдиного порядку виділення путівок на оздоровлення працівників Укрзалізниці!
19.01.2018р.
Ставки плати за використання власних вагонів перевізника ПАТ «Укрзалізниця» (вводяться в дію з 19.02.2018р.)
11.07.2017р.
Укрзалізниця продемонструвала модернізований вагон для військової варти
01.06.2017р.
Міжнародний день захисту дітей
18.05.2017р.
Відзначення Дня Вишиванки
05.05.2017 - 09.05.2017р.
Відзначення Дня перемоги над
нацизмом у Другій світовій війні

28.04.2017р.
Конкурс дитячого малюнка
на тему: «Охорона праці очима дітей»

19.05.2016р.
Відзначення Дня Вишиванки